APIE MUZIKOS PAMOKAS

Muzikos pamokų tikslas - vystyti prigimtinius muzikinius gabumus, lavinti balsą, klausą, ritmo pajautimą, mokytis groti muzikos instrumentu, padėti išskleisti muzikinį potencialą, kurį kiekvienas turime savyje.

Pirmųjų pamokų metu išsiaiškiname su muzikos pamokomis susijusius lūkesčius ir nustatome individualius  tikslus. Atsižvelgiant į tai, planuojama tolesnė veikla, sudaroma programa ar užsiėmimų planas. 

Pamokos vyksta lietuvių, rusų kalbomis

Užsiėmimai skirti vaikams, jaunimui, suaugusiems

Apie grojimo pianinu poveikį 

Muzika žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį, kuris didesnis, nei paprastai manoma. Muzikos garsai yra puiki terapija kūnui ir sielai. Muzika gali ne tik sumažinti stresą, numalšinti skausmą, padėti mankštintis, bet ir būti naudinga stiprinant imunitetą. Mokslininkai yra ištyrę, kad tam tikrais instrumentais išgaunami garsai gali padėti išgydyti skirtingas ligas. Pavyzdžiui, smuikas ir fortepijonas ramina nervų sistemą, gitaros ir violončelės muzika gydo širdies ir kraujagyslių ligas, o fleitos garsai veikia kaip atpalaiduojanti priemonė.

Groti pianinu žmones skatina ne tik rezultatas, kurio siekiama, tačiau ir pats mokymo bei mokymosi procesas. Grojimo metu jungiame kairės ir dešinės rankos judesius, todėl į darbą įsijungia abu  smegenų pusrutuliai - tokia veikla gerina koncentraciją, skatina naujų neuronų susidarymą, teigiamai veikia protinę veiklą, emocinę būseną, padeda nurimti, atpalaiduoja. Grodami pianinu, patiriame didesnį malonumą, nei tik klausydami tos pačios muzikos, nes ją atliekame patys. Be to, galime suteikti gerų emocijų kitiems žmonėms, kuriems patinka pasiklausyti mūsų pianinu atliekamos muzikos. Grojimo pianinu įgūdžiai, muzikos teorijos išmanymas atveria kelią į kūrybą.  

Kontaktai 

Telefonas:  +370 624 566 77
El. paštas: muzikos.pamokos7@gmail.com

Adresas: P. Lukšio g. 16, Vilnius