APIE MUZIKOS PAMOKAS

Muzikos pamokų tikslas - vystyti prigimtinius muzikinius gabumus, lavinti balsą, klausą, ritmo pajautimą, mokytis groti muzikos instrumentu, padėti išskleisti muzikinį potencialą, kurį kiekvienas turime savyje.

Pirmųjų pamokų metu išsiaiškiname su muzikos pamokomis susijusius lūkesčius ir nustatome individualius  tikslus. Atsižvelgiant į tai, planuojama tolesnė veikla, sudaroma programa ar užsiėmimų planas. 

Pamokos vyksta lietuvių, rusų kalbomis

Užsiėmimai skirti vaikams, jaunimui, suaugusiems

Apie grojimo pianinu poveikį 

Grojimas pianinu ugdo kūrybiškumą, suteikia teigiamų išgyvenimų, padeda lengviau atpažinti ir paleisti negatyvius jausmus. Muzikuojantis žmogus paprastai tampa labiau atviras, jautrus sau bei aplinkai. Groti pianinu skatina ne tik rezultatas, tačiau ir pats mokymo bei mokymosi procesas. Grojant pianinu, jungiame kairės ir dešinės rankos judesius, todėl į darbą įsijungia abu  smegenų pusrutuliai - tokia veikla gerina koncentraciją, skatina naujų neuronų susidarymą, teigiamai veikia protinę veiklą, emocinę žmogaus, o taip pat ir gyvūnų būseną, nuramina ir atpalaiduoja, padeda pamiršti dienos rūpesčius.

Kontaktai 

Telefonas:  +370 612 12394
El. paštas: muzikos.pamokos7@gmail.com

Adresas: P. Lukšio g. 16, Vilnius